Sa.adi ir 2016. gadā Cēsīs dibināts ģimenes uzņēmums, kurā kā cimds ar roku darbojas mamma Sandra un meita Zanda. Katrs Sa.adi adījums tiek radīts ar lielu mīlestību un rūpību, apvienojot augstas kvalitātes materiālus un gaumīgu pieeju. Katrs meistardarbs ir radīts individuāli tieši Tev. Šo pieeju iecienījušas arī mūsu klientes, izvēloties sildīties adījumos gan ikdienā, gan svētku reizēs, sākot no jaciņām sievišķīgām ballītēm un beidzot ar izsmalcinātu papildinājumu līgavas kāzu kleitai.

Sa.adi veikals/darbnīca atrodas Cēsīs, Rīgas ielā 33. Omulīgā atmosfērā būsiet laipni gaidīti satikt meistares klātienē, iegādāties dzijas, kvalitatīvus un ilgtspējīgus rokdarbus gan lieliem, gan maziem, īpašas dāvanas, ko neatradīsiet nekur citur, kādu aksesuāru vai apģērbu pašā Cēsu sirdī uz galvenās pilsētas ielas. Ja nerodat iespēju tikties klātienē, lai iegādātos mūsu produktus, droši veiciet pasūtījumu tepat interneta veikalā. Tā, kā katrs pasūtījums top individuāli katram klientam, tad aicinām būt pacietīgiem un respektēt četrrocīgi vadītā uzņēmuma pieeju.

Sa.adi komanda:

Sandra - meistare/adītāja ar vairāk kā 30 gadu pieredzi, dzimusi un augusi Cēsīs, kur nu jau vairākus gadus vada pati savu uzņēmumu. Ilgus gadus strādājot ar adījumiem un dzijām, Sandra pieņēma lēmumu veidot pati savu veikalu/darbnīcu, lai,līdz ar klientu individuālo vēlmju apmierināšanu un savu ieceru realizēšanu, varētu rīkot arī dažādas meistarklases, nodarbības un seminārus, kas pulcētu tuvākās apkārtnes meistarus vienviet un veidotu sarunu telpu, kur domubiedriem apmainīties ar pieredzi un kopā sasniegtu ar vien vairāk.

Zanda - Sandras meita, kura jau no bērna kājas gājusi mammas pēdās. Jau no pamatskolas laika saviem klasesbiedriem bijusi mājturības skolotājas vietā, ja runa ir bijusi par kādu no rokdarbiem.

Plecu pie pleca ar saviem mīļotajiem vīriešiem Sandra un Zanda jau sesto gadu vada plaukstošu uzņēmumu, kurā sirdsdarbs pakāpeniski pāraug par iespēju nodrošināt savas ģimenes ar iztiku.